- Lorem ipsum

Hoomline Laminaat - Uniclic Balmoral XL V2 Antwerpen 958
De Hoomline Laminaat - Uniclic Balmoral XL V2 Antwerpen 958 combineert een koele grijstint met de warmte van een houtstructuur, ideaal voor een modern en strak interieur. De brede planken met V2-voegen versterken het ruimtelijke effect en geven de vloer een luxueuze uitstraling.
De vloer is voorzien van een sterke, slijtvaste toplaag en eenvoudig te onderhouden. Dankzij het Uniclic-systeem is de vloer in een mum van tijd gelegd.
Eigenschappen:
Moderne, koele grijstint
XL-planken met V2-voegen
Natuurgetrouwe houtstructuur
Kras- en slijtvast
Onderhoudsvriendelijk
Geschikt voor vloerverwarming
Eenvoudig te leggen met Uniclic
Toepassing:
Ideaal voor moderne woonkamers, keukens en kantoren met een minimalistische of industriële uitstraling.
Hoomline Balmoral XL V2 Antwerpen 958 is afkomstig uit de lijn 'Balmoral XL V2'. Dit laminaat heeft brede planken, wat het geschikt maakt voor zowel klassieke als moderne inrichtingen. Een vergelijking met een chique kasteelvloer is bij deze laminaatlijn snel gemaakt. De afwerking van de Balmoral XL V2 Antwerpen 958 is zacht en natuurlijk, waardoor het nauwelijks van hout te onderscheiden is. Verder is de Hoomline Balmoral XL V2 Antwerpen 958 geschikt voor vloerverwarming, heeft een tweezijdige v-groef en bevat het een uniclic systeem, waardoor laminaat leggen erg eenvoudig is.
- Afmeting: 126,1 x 24,4 cm
- Dikte: 7 mm
Artikelnummer | |
Merk | Hoomline |
Type | Balmoral XL V2 Antwerpen 958 |
Categorie | Laminaat |
Toepassing | Binnen |
Afmeting | 126,1 x 24,4 cm |
Dikte | 7 mm |
Kliksysteem | Uniclic |
Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
Waterafstotend | Nee |